SON DAKİKA
27 Haziran 2019 07:02

SON HABERLER

Kuzgun 3. Bölüm Fragmanı İzle! Kuzgun ve Dila’yı şoke eden ceset!

‘Ben av, sen avcısın !’ Ay Yapım’ın, Star’da ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin 3. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz. Peki 3. bölümde neler olacak? Detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Kuzgun’un (Barış Arduç), yanında Dila’nın (Burcu Biricik) da olduğu sırada, arabasının bagajında bir ceset gördüğü ve şoke olduğu heyecan dolu tanıtımda, kimin öldüğü merak konusu oluyor.

Meryem’in (Hatice Aslan) Rıfat’ın (Levent Ülgen) karşısına çıktığı ve onu tehdit ettiği, Kuzgun’un gözyaşlarına boğulduğu, Rıfat’ın Kuzgun’un geri dönme niyetini sorgulayıp, karşılığında yaşacaklarını dillendirdiği çarpıcı tanıtımda, Dila’nın Kuzgun’a ‘Sendeki karşılığımı artık biliyorum. Ben av, sen avcısının. Geri döndün, intikam için mi? Aldırtmam!’ sözleri ise gerilimi artırıyor ve yeni bölümde Kuzgun ile Dila arasında sürpriz gelişmeler yaşanacağının ipuçlarını veriyor.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler de yer alıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 3. ve yeni bölümüyle Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş: Settar Tanrıöğen
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali: Aytek Şayan
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

İlgili Haberler