SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 11:09

SON HABERLER

Kuzgun dizisinde Kuzgun’un Dila için planı ne? O da mı intikam kurbanı olacak?

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadığı Star TV’nin yeni dizisi Kuzgun, 2. bölümüyle de dikkat çekecek.

Dizinin yeni bölümünden 2. tanıtım da ekrana geldi. Yeni bölümde Kuzgun, geçmişiyle yüzleşirken, Dila ile de aralarında yeni gelişmeler yaşanacak.

Ailesini mahveden herkesten intikam almak için dönen Kuzgun, tek tek neler yapacağını anlatıyor ama Dila konusunda ne karar verdiği merak konusu!

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kuzgun’un ateşle imtihanı!

Dila, Kuzgun’u eve geçirdikten sonra karşısında ansızın Meryem’i bulur. Meryem, yıllarca içinde biriktirdiği duygularıyla Dila’yla sarsıcı bir yüzleşme yaşar.Kuzgun’a karşı kendisini suçlu ve borçlu hisseden, geçen onca zamana karşı vicdan azabı hiç dinmeyen Dila, Kuzgun’un geri dönüşüyle hayatında yeni bir dönem aralar. Dila, Kuzgun’un geçmişine dair bilgi sahibi oldukça kalbindeki yara daha derinleşir.

Dila’nın Kuzgun’a atacağı adımlar, Kuzgun’un içinde farklı yankılar bulacaktır. Meryem’le Kuzgun yıllar sonra ilk kez karşılaşırlar. Bu anlarda her ikisi için de zaman duracak ve anne-oğul ilk kez yüz yüze gelecektir. Rıfat’ın mallarının gizli olduğu depolardan biri kundaklanır. Kuzgun depoyu ateşe vereni yakaladığında hayatının şokunu yaşayacaktır. Kuzgun depoyu yaktıran kişinin ismini öğrendiğinde yeni planını kurar.

Rıfat’ın düşmanına doğru adım adım iz sürer.Diğer yanda Rıfat, Ali’yi Dila’ya saldıranları bulması için Nevşehir’e gönderir. Ali’nin Kesik’in ve Kuzgun’un isimlerine ulaşması an meselesidir.Ağabeyinin Nevşehir’e gidişinin altında Kuzgun’a dair şüpheler yattığını fark eden Dila, bütün inancıyla Kuzgun’u korumak için siper olacaktır. Rıfat, Kuzgun’u şoförü olarak işe alır ama Kuzgun’un yapmayı düşündüğü iş bu değildir.

Bunu da Rıfat’a açık açık söyler. Rıfat, Kuzgun’a kendisini ispat etmesi için bir görev verir. Bu öylesine can yakacak bir iştir ki, Kuzgun her ne kadar hayatta tek tabanca olduğunu söylese de, bilmeden bir kurban vermesi gerekecektir.

İşte 2. bölüm 2. tanıtımı:

İlgili Haberler