SON DAKİKA
25 Haziran 2019 19:13

SON HABERLER

Kuzgun sezon finaliyle şaşkınlık içinde bırakacak! Dila mı Kuzgun’u, Kuzgun mu Dila’yı vurdu?

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de bu akşam 16. bölümüyle sezon finali yapacak olan Kuzgun dizisinde Dila da silahını çekiyor!

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizide babasının ölümünden sonra Behram’dan intikam almak için peşine düşen Dila, elinde bir silahla terzinin mekanına gidiyor.

Dizinin 16. bölümünden yayınlanan 2. tanıtımda heyecanın doruğa çıkacağı görülüyor. Dila’nın Behram’ın kimliğini öğrendiği bu sahneyle ortaya çıkıyor. Bu sırada Kuzgun geliyor ve silahını Dila’ya çeviriyor.

Dila, “Ya sen beni öldüreceksin ya ben dedeni” diyerek silahını bırakmayacağını söylüyor. Behram, Kuzgun’a “Bas tetiğe” derken, Kuzgun ise Dila’ya bakıp “Ben artık karanlığın ta kendisiyim” diyor. O sırada bir silah patlıyor. Kim ateş etti, kim vuruldu? Bu sorunun yanıtını muhtemelen yeni sezonda alacağız. Ancak her bölümüyle izleyiciyi şaşırtmaya devam eden Kuzgun dizisinin finali de hayli heyecanlı olacak!

Yeni bölüm özeti şöyle:

Dila, Kuzgun’u kalbinden vuruyor!

Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır.

Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır. Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır.

Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır.

Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.

İlgili Haberler