SON DAKİKA
14 Ağustos 2022 15:53

SON HABERLER

Kuzgun’un Dila’yı şoke eden sürprizi! Kuzgun 13. bölüm

Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrolünde oynadıkları Kuzgun dizisinin dün akşam ekrana gelen bölümünde Dila, büyük sürpriz karşısında çok şaşırdı.

Kuzgun, Dila’nın doğumgünü için, çocukluklarında hayalini kurdukları bir ahşap eve çağırdı. Dila, yoluna mumlar döşenen evin bahçesinden girdiğinde yaşadıklarına inanamadı.

Kuzgun, onu içeride bekliyordu. Dila’nın büyük heyecan yaşadığı sürpriz karşısında ağlamaklı gözlerle bakakaldığı anlarda, Kuzgun, günlüğüne yazdıklarını hatırlattı.

Star TV’de yayınlanan dizinin duygusal sahnesi, ekran başındakilerin de uzun süredir beklediği Kuzgun ve Dila yakınlaşmasına sahne oldu.

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

13. Bölüm özet:

Baygın haldeki Kuzgun ve Dila, kendilerine geldiklerinde polisler de Bora’nın evine gelmiştir. Ortada, açıklaması hem Kuzgun hem de Dila için çok zor ve şaşırtıcı bir durum vardır.

Emniyete götürüldüklerinde Kuzgun, Kudret ile ilk kez karşı karşıya gelir. Öte yandan Bora’nın öldürülmeden önce Dila’nın ihaneti ve büyük sırrıyla ilgili sözleri Kuzgun’un aklına takılmışken, Kartal da, Kuzgun’un arabasındaki takip cihazını bulur. Kuzgun’un içine Dila’yla ilgili büyük bir şüphe de düşer. Hainin kim olduğunu öğrenmek için bir oyun kurar.

Öte yandan Kuzgun, Dila’nın kendisine doğum gününde verdiği “karışık kaset”i aylar sonra ilk kez dinler. Kuzgun ve Dila’yı en derin acılarının ve yaralarının açılacağı çok zorlu bir yüzleşme beklemektedir. Öte yandan Rıfat’ın temyiz duruşma tarihi belli olur. Bu gelişme, Kuzgun ile Dila arasında mayınlı bir bölge gibi durur. En ufak bir yanlış adımda, aşklarında geri dönüşü olmayan yaralara gebedir.

Şüphelerin, yüzleşmelerin, varlığını koruyan sırların gölgesinde, Dila’nın doğum günü tarihi gelir. Kuzgun, Dila’ya çok özel bir doğum günü sürprizi hazırlar. O gece Kuzgun ile Dila asla unutamayacağı bir gece yaşayacaktır. Kuzgun’un Dila’dan tek isteği, Dila’ya güvenmektir. Dila da sadece bu aşkta kaybolmayı istemektedir. Ancak hayallerle, gerçekler arasındaki uçurum yeni günle birlikte kendini gösterir. Kuzgun’dan gizli Kudret’le işbirliği yapan Dila, Behram’la ilgili çok değerli bir bilgi edinir.

Dila’nın önünde şimdi, ya Kuzgun’un yanında yer alma şansı vardır ya da Kuzgun’a ihanet etme pahasına, babasının özgürlüğüne, ailesinin temiz bir hayata kavuşacağı keskin bir yol ayrımı vardır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler