Ana sayfa Dizi Fragmanları Leke 2. Bölüm fragmanında Yasemin kirli bir oyunun içinde!

Leke 2. Bölüm fragmanında Yasemin kirli bir oyunun içinde!

tarafından ker_def

Burak Sevinç ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı Leke dizisinin 2. bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte… Dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasemin kendini kirli bir oyunun içinde buluyor! Kanal D ekranında salı akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Leke dizisinin 2. bölümü 23 Nisan akşamı izleyicilerle buluşacak.

Yasemin suçu olmadığı halde kendini hapishanede bulur. Şirin yüzünden yaşadığı olaylar artık hayatını farklı bir yöne kaydırmıştır. Durumdan haberdar olan Serpil ve Birkan kendince planlar yapar. Yasemin’i kendileri için çalıştırmak isterler. Birkan’ın ise Yasemin için farklı düşünceleri vardır. Bu yüzden onu serbest bırakacağını söyler. Yasemin ise ne olduğunu anlayamamıştır. Ancak Yasemin için farklı planları olan hayat onu Cem ile karşı karşıya getirmekte kararlıdır. Cem, hiç beklemediği bir anda genç kızı görür. 

Öte yandan Cem, ailesi ve iş hayatı cephesinde de işler karışır. Mehmet, Cem’i saf dışı bırakıp onun yerine geçme düşüncesindedir. Cem’in ise bundan daha büyük dertleri vardır. O da tıpkı Yasemin gibi, kardeşini kötülüklerden korumak ister. Arda’yı geri dönmesi için ikna etmeye çalışır.

Yasemin ne yapacak?

Leke yeni bölümüyle 23 Nisan Salı 19.45’te Kanal D’de!