SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:40

SON HABERLER

Leke dizisi 28 Mayıs Salı 7. bölüm ön izlemede Cem ve Mehmet’in kavgası!

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Leke dizisinin Leke 7. bölümü 28 Mayıs Salı günü ekrandaki yerini alacak. Dizinin bu bölümünde neler olacağı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Leke dizisi 7. bölüm ön izleme yayınlandı. Cem ve Mehmet kavga ediyor! Detayları videoda bulabilirsiniz.

Mehmet hastaneye Cem’in yanına gider ve onu manipüle etmeye çalışır. Keza bunu başarır da. Cem’e sırf genel müdür olabilmek için kız arkadaşını oyunlarına alet ettiğini söyler. Sinirden çılgına dönen Cem ise Mehmet’e saldırır.

Leke yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00’da Kanal D’de!

İŞTE LEKE 7.BÖLÜM ÖN İZLEME:

Hikayeden Detaylar:

Yasemin’in hikayesi Almanya’da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ancak yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat’ın ameliyatı için para biriktirmektedir.

Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur… Cem; işinde başarılı, parlak bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir.

Yasemin ve Cem’in hayatı; Cem’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh…  Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı?

Oyuncular: Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)

 

İlgili Haberler