Ana sayfa Dizi İzle Leke dizisindeki Birkan, mide bulandırdı! Leke 2. Bölüm

Leke dizisindeki Birkan, mide bulandırdı! Leke 2. Bölüm

tarafından zk zk

Kanal D’nin yeni dizisi Leke, 2. bölümüyle ekrana geldi. Melis Sezen ve Burak Sevinç’in başrolünde oynadıkları dizideki bir karakter dikkat çekiyor!

Hemen her dizide olan ‘kötü adam’ karakterlerine bir yenisi daha eklendi!
Birkan karakteri, ilk bölümlerden mideleri bulandırmaya başladı!

Melis Sezen’in oynadığı Yasemin’in patronu Serpil’in kardeşi Birkan bir polis. Ancak görevini kötüye kullanan bir kişi. Üstelik Yasemin’i elde etmeyi de kafasına takmış bir psikopat!

Ünlü oyuncu Mehmet Bozdoğan’ın başarılı bir performans sergilemesiyle Birkan karakteri, daha ilk bölümlerden dikkat çekmeye başladı!

2. bölümde Yasemin’in çantasını bulduğu halde saklayan Birkan, onun parfümünü koklayıp durmasıyla, hastalıklı boyutunu ortaya koydu.

Kafayı Yasemin’e takan Birkan, onu eve bırakırken farkettirmeden saçlarını da kokladı. Arkadaşça, iyi niyetli gibi görünen bu adamın gerçek niyetini Yasemin ne zaman anlayacak bilinmez ama ekrandaki dizilerde mutlaka varolan kötü karakterler arasına bir yenisi daha katıldı. Dizi reytingleriyle devam ederse, muhtemelen Birkan’ı daha çok konuşacağız!

2. bölümde neler yaşandı:

Şirin, Yasemin’in teknede olduğunu Serpil’den öğrenir. Karakola gidip Yasemin’i kurtarmak istese de karşısında Meto’yu bulur, başarılı olamaz.

Tekne baskını nedeniyle karakolda olan Arda annesi Belkıs’ı arar ama ulaşamaz. Arda’yı karakola kurtarmaya gelen Cem olur. Cem, Arda’yı kurtarsa da iki kardeşin arasındaki buzlar erimez. Arda’nın ağabeyi Cem’e duyduğu öfkesinin arkasında ne vardır?

Birkan, Yasemin’i nezaretten çıkarır. Yasemin sürpriz bir şekilde serbest kalmıştır fakat içinde Murat’ın ameliyat parası olan çantası kayıptır. Yasemin, ameliyat olacağı için tarifsiz mutluluk yaşayan Murat’a, ameliyat olamayacağını söyleyebilecek midir?

Arda artık annesi Belkıs’la yaşamaya başlamıştır. Haberi alan Cem yıkılır. Cem, Arda’nın kararına karşı çıkacak mıdır?

Cem, Yasemin’i tanıdıkça ondan etkilenmeye başlar. Cem kendini aşka teslim edecek midir?

Hikayemiz; yetiştirme yurdunda büyümüş kalbi, yüzü gibi güzel hukuk öğrencisi Yasemin’le; çocukken yaşadığı travma sonucu kadınlarla arasına uçurum giren başarılı iş adamı Cem’in hayatın zorluklarına meydan okuyan aşklarını anlatmaktadır…

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Senaryo: Yıldız Tunç
Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu
Müzik: Cem Yıldız
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Ayşe Çamur
Sanat Yönetmeni: Aytaç Çınaroğlu
Görüntü Yönetmeni: Emin Çakır

Oyuncular : Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahhattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Önder, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı, Ali Savaşçı

www.instagram.com/lekedizi
www.twitter.com/lekedizi
www.facebook.com/leketv

#Leke #LekeDizisi