Ana sayfa Dizi İzle Masum 14 Şubat Pazar 329. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 14 Şubat Pazar 329. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 14 Şubat Pazar tarihli 329. bölümüyle ekrandaki yerini almaya başlıyor. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ile ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

329.bölümde; Mansi Mira’yaherkesin içinde hakaret eder. Ondan böyle bir tavrı beklemeyen Mira şok olur. Mira Mansi’yi affedecek mi? Gopi Ahem’e oynadıkları oyun yüzünden çok rahatsız olur fakat Pari onu teselli eder. Mira ise Mansi’yi gitmemesi için ikna etmeye çalışır. Mansi herkesin içinde Mira’ya Modi ailesinin yalancı olduğunu söyleyerek hakaret eder. Mira Vidya’yı arayarak Mansi’deki değişiklikleri anlatır ve bunun sebebinin Gopi olduğunu söyler.

Vidya Mira’ya Gopi’nin bir suçu olmadığını aksine Mansi’nin yaptıklarının hatalı olduğunu söyleyince Mira çok öfkelenir. Mansi yaptığı hatayı anlayıp Mira’dan özür diler fakat çabaları boşa çıkar. Kinjal Mansi’yi Mira’ya karşı daha iyi davranması gerektiğini hatırlatır. Mira Mansi’yi affedecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel