Ana sayfa Dizi İzle Masum 25 Temmuz Cumartesi 125. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 25 Temmuz Cumartesi 125. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 25 Temmuz Cumartesi tarihli 125. bölümümü ile ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağının detaylarını videodaki fragmanda bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Masum 125.bölümde spor yaparken sakatlanan Urmila Gopi’yi yardıma çağırır. Ahem ise ondan ayrı kalınca büyük bir boşluğa düşer ve onu almaya gider. Urmila Gopi’yi göndermemek için yeni bir bahane mi bulacak?

Urmila spor yaparken sakatlanır ve ayağını incitir. Gopi’nin kendisine yardım etmesini isteyen Urmila Kokila’dan onu göndermesini ister. Gopi yengesinin yanına gittiğinde Urmila ve Kinjal onu kullanmak için ellerinden geleni yapar. Ahem ise Gopi’nin yokluğunda hiçbir işini yapamaz. Onu çok özleyen Ahem her yerde Gopi’nin hayalini görmeye başlar. Onsuz olmaya daha fazla dayanamayan Ahem Gopi’yi almaya gider. Onu göndermek istemeyen Urmila ne yapacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel