SON DAKİKA
28 Ocak 2023 10:06

SON HABERLER

Masumlar Apartmanı dizisi bir özelliği ile adeta parmak ısırtıyor!

TRT 1’nin Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Masumlar Apartmanı AB ve ABC1 kategorilerinde zirveyi yine kimseye bırakmadı. Dizinin daha önce 16’lara kadar çıkan bu kategorilerdeki reytingleri düşüş sergilemişti. Ancak yine de erişilmesi çok zor rakamlar geliyor. 13’lü oranlardaki dizi 14 sınırına da dayanan sonuçlar alıyor. İzleyici ilgisini güçlü tutmaya devam etmek her dizi için mümkün olmuyor. Ancak Masumlar Apartmanı bu sezon yoğun izleyici desteğini devam ettirebilen projelerin başında geliyor.

Güçlü kadrosu ve hikayesiyle her hafta dikkatleri üzerine çeken ve yayınlandığı ilk günden itibaren zirvede olan Masumlar Apartmanı adından söz ettirmeye devam ediyor. Reytinglerinin yanı sıra sosyal medyada da büyük bir etkileşim elde eden yapım. Dün akşam yine twitter’ın gündeminde ilk sıradaydı. Dizi hayranları binlerce paylaşımda bulundu. Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da en çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvedeydi.

Bu hafta neler oldu? Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben, büyük bir sürprizle karşılaştı. Gördükleri karşısında ikisi de şoke oldu. Büyük bir krize giren Safiye’ye Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kaldı.

İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve geldi ancak ortalığı birbirine girmiş halde buldu. İsyan bayrağını çeken Neriman ise en çılgın maceralara girişti. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak istedi. Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlü Safiye ve Gülben ile karşılaştı. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü kararttı ve hayatını kökten değiştirecek bir adım attı.

Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümü 9 Mart Salı akşam saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler