Ana sayfa Dizi Haberleri Masumlar Apartmanı dizisi yine reytingleriyle olay yaptı!

Masumlar Apartmanı dizisi yine reytingleriyle olay yaptı!

tarafından ker_def

TRT’nin Salı günleri yayınlanan Masumlar Apartmanı yine reyting sıralamasında 1.’liği kimseye bırakmadı. Güçlü kadrosu ve ilginç hikayesiyle dikkat çeken dizi yayınlanan yeni bölümüyle de tüm kategorilerde birinci oldu.

Haftalardır zirveyi koruyan ve her hafta yayınlanan bölümüyle en çok konuşulan dizi olan Masumlar Apartmanı adından söz ettirmeye devam ediyor. Reytinglerde 11-15 arası reytingler elde eden dizinin her hafta güçlü performanslar sergilemesi de büyük bir başarı olarak gözüküyor.

Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da en çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvedeydi. 11-15 arası reyting oranları elde eden dizi, tüm izleyici kesimleri tarafından ilgi görüyor ve bu da yapımın ne kadar başarılı olduğunu anlatmaya yetiyor. TRT1 dizisi, bu sezon elde edilen en iyi reyting oranlarını elde etmeye de devam ediyor.

Masumlar Apartmanı’nda bu hafta neler oldu? İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır.

Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır. Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.