SON DAKİKA
5 Şubat 2023 01:23

SON HABERLER

Masumlar Apartmanı’na öyle bir ünlü katıldı ki, izleyici için büyük sürpriz oldu

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Masumlar Apartmanı dizisine kritik bir karakter geldi… Dizide Safiye’nin hayatının aşkı olan genç adama bir otobüsün çarptığı daha önceki bölümde geçmişe dönülerek gösterilmişti. Safiye’nin ergenlik döneminde yaşanan bu olaydan sonra ilk aşkı Naci’ye ne olduğunu izleyiciler çok merak etmişti.

TRT1 ekranında yayınlanan dizinin hayranları en çok da Safiye’yi düştüğü bu durumdan kurtaracak tek kişinin Naci olduğu konusunda hemfikir olmuş ve bu karakterin diziye geri dönerek, Safiye ile aşk yaşamasını arzu ettiklerini belirten yorumlar yapmıştı.

İşte dizinin senaristleri bu istekleri de dikkate alarak Naci karakterinin büyümüş haliyle bir sürprize imza attı. Masumlar Apartmanı 10. bölümü dün akşam yayınlandı ve final sahnesinde de Naci’nin Safiye’nin evinin tam karşısındaki otele yerleştiği gösterildi.

Naci karakterinin yüzüne yer verilmedi. Sürpriz gelecek haftaya bırakıldı. Ancak karakteri kimin canlandırdığı ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş, Tansel Öngel’in Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine hayat verecek olan ünlü isim olduğunu duyurdu.

Dizinin 24 Kasım Salı akşamı yayınlanacak 11.yeni bölümünde Naci’nin dönüşünün heyecanı yaşanacak.

Tansel Öngel, en son Kırmızı Oda dizisinde Tarık karakteri ile konuk oyuncu olarak yer almıştı. Öngel, Payitaht Abdülhamid dizisinde de kısa bir süre yer almıştı.2004 yılından bu yana ekranda farklı rollerle yer almakta olan oyuncu, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Alvise Gritti karakteri ile akıllara yazılmıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler