SON DAKİKA
30 Kasım 2022 17:05

SON HABERLER

Masumlar Apartmanı’nı etkileyen koronavirüs şoku, Camdaki Kız’a sıçradı!

TeleviyonGazetesi.com / Detay – Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola’nın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, son olarak Erşan Kuneri dizisi için sette bulunuyordu.

Testleri pozitif çıkan Ezgi Mola, evinde dinleniyor. İki aşısını da olduğu için hiçbir şey hissetmediğini söyleyen oyuncu, bir süre evinde karantina altında kalacak. Ezgi Mola’nın tüm çalışma programı da bu durumda olumsuz etkilendi. Erşan Kuneri dizisindeki çekimler uzayacak. Ayrıca Masumlar Apartmanı dizinin ikinci sezon çekim takvimi de bu durumdan olumsuz etkilendi.

TRT1’in ilk sezonu çok başarılı geçen Masumlar Apartmanı dizisinin daha geç bir tarihte ekranda izleyici ile buluşması durumu ortaya çıktı. Benzer bir sıkıntıyı Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı olan Enis Arıkan’ın da yaşadığı ortaya çıktı.

Camdaki Kız isimli dizide Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan’ın koronavirüse yakalandığı belirtildi. Ezgi Mola ile çok yakın olan Enis Arıkan’ın virüsü nasıl kaptığı da merak konusu oldu.

Enis Arıkan, Camdaki Kız isimli Kanal D dizisinin ikinci sezonu için sete çıkmıştı. Ancak görünen o ki oyuncunun koronavirüse yakalanması dizinin çekimlerini de olumsuz etkileyecek. Camdaki Kız dizisinin Eylül ayında ekranda olması bekleniyor.

Ünlü oyuncu, instagram hesabından “Şu gördüğünüz dünya güzeli korona oldu” diyerek haberleri doğruladı.

Enis Arıkan’ın birçok ünlü arkadaşı da geçmiş olsun mesajları ile yorum bıraktı.

Bakalım Enis Arıkan’ın koronaya yakalanması planlarda bir değişiklik oluşturacak mı?

En çok merak edilen soru bu… Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler