SON DAKİKA
26 Mart 2019 04:54

SON HABERLER

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde beklenmedik gelişme!

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek.

Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Mehmed, Orhan’ı serbest bırakanın Akşemseddin olduğunu öğreniyor.

Melike’nin yaptıklarını öğrenen Sultan Mehmed Han, öfkesini en katı şekilde belli eder. Mehmed’in katı tutumu karşısında hatasını kabul eden Melike’nin susmaktan başka yapabileceği bir şey yoktur.

Zağanos Paşa’nın Mehmed ile ilgili bildiği çok büyük bir sır vardır ve bunu koz olarak kullanma niyetindedir.

Mehmed’in akıl hocası Akşemseddin, Orhan’ı neden serbest bıraktığını söyler. Mehmed ise sebebini dinledikten sonra asıl amacına odaklanacaktır.

Mehmed Bir Cihan Fatihi, merakla beklenen yeni bölümüyle 17 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

BERKAN ŞAL MEHMED BİR CİHAN FATİHİ’NDE!

Kanal D’de her Salı akşamı izleyici karşısına çıkan ve büyük bir beğeni ile izlenen Mehmed Bir Cihan Fatihi, yayınlanan her bölümü ile merak uyandırmaya devam ediyor.

Yüreği “toraman” bir cengaver…

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR

Aslen bir demirci ustası olan, cesur gözü kara ve açık sözlü Toraman; zamanında Murad Han’ın yanında kılıç sallamış yiğit bir askerdir. Murad Han’a olan sadakati yüzünden Edirne’de işlediği bir cinayet onu Konstantiniyye’de kaçak olarak yaşamak zorunda bırakmış ancak Konstantiniyye topraklarında mahsur kalan Sultan Mehmed’le yollarının kesişmesiyle birlikte artık Toraman’ın yolu, Sultan Mehmed’in yolu olmuştur.

İlgili Haberler