Ana sayfa Dizi Haberleri Mekanın sahibi geri döndü! Umay Karay hayranları heyecan yaptı!

Mekanın sahibi geri döndü! Umay Karay hayranları heyecan yaptı!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Kardeş Çocukları dizisi 17 Eylül Salı akşamı 2. sezonuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Kardeş Çocukları hayranları özellikle de Umay Karay’ın 2. sezonda bambaşka bir noktada olacağını fragmanda gördü ve heyecan daha da arttı.

“Nerede kalmıştık Ümran?” diye soran Umay Karay, her şeyi alt üst etmeye geldi. Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanını paylaşan Nur Fettahoğlu, hayranlarından çok sayıda övgü dolu mesaj aldı.

“Mekanın sahibi geri döndü” diyen Umay Karay hayranları, “Umay daha güçlü geri dönüyor. Heyecanımız dorukta” diyerek diziyi sabırsızlıkla beklediklerini ifade ediyor.

Nur Fettaoğlu’nun müthiş oyunculuğuna da çok sayıda yorum var. Fettahoğlu için “Kraliçe döndü” diyen hayranları, Umay Karay halleriyle de ateş ettiğini yazıyor.

İşte Kardeş Çocukları dizisinin 18.yeni bölüm fragmanı:

 

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir. 2019 yılında ise Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay karakteri ile hafızalara yazıldı.