SON DAKİKA
9 Şubat 2023 03:23

SON HABERLER

Melis Sezen’den üvey oğluyla gülümseten poz! Ezgi Mola’dan Safiye’nin annesine gönderme! Eda Ece’nin setteki sürpriz ziyaretçisi!

Televizyongazetesi.com/Detay – Üçü de çok izlenen dizileriyle şu sıralar gündemden düşmeyen oyuncular. Farklı kanallarda yayınlanan dizilerdeki rolleriyle sosyal medyada çok konuşuluyorlar. Oyunculukları, performansları övgüler alıyor. Melis Sezen, Ezgi Mola ve Eda Ece, oynadıkları dizilerin yanı sıra yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla da takipçilerinin ilgiyle izledikleri üç kadın oyuncu.

Bu başarılı oyuncuların sosyal medyadan yaptıkları son paylaşımlarına bir bakalım… İlk sırada Eda Ece var. Sosyal medyada etkin bir isim olan Eda Ece, setten yaptığı paylaşımlarla pek çok tüyo  verirken aynı zamanda kamera arkasını merak edenlerin de beğendiği içerikler yayınlıyor.

Eda Ece’nin sosyal medya hesabını takip edenler, hayvanları ne kadar çok sevdiğini ve bu konudaki duyarlılığını çok iyi biliyor. Gördüğü her çaresiz hayvana da yardım eli uzatan bir isim.

Oyuncu, sette çalışırken gördüğü kedi ya da köpek yavrularını da veterinere götürüyor, bakımlarını yaptırıyor ve sahiplendiriyor.

Oyuncu, Yasak Elma’nın setinde sahiplendirdiği köpeklerden birisinin yaptığı küçük sürprizi paylaştı takipçileriyle.  Sokaktan kurtardığı sevimli köpek ile aşağıdaki pozu verdi Eda Ece…

Masumlar Apartmanı dizisinde oynadığı Safiye karakteri ile gündemden düşmeyen Ezgi Mola, dizinin Hasibe’si Açelya Devrim Yılhan’ın bir pozunu paylaştı.

Mola, dizide annesi Hasibe’yi oynayan Yılhan’ın fotoğrafına “Bu kız nasıl benim Safiye’min fena anası Hasibe olabilir Bakar mısınız?” notuyla meslektaşına zarif bir gönderme yaptı…

Tabii esprili bir söylemde bulunmayı da ihmal etmeyen Ezgi Mola, diziye atıfta bulunarak “Goblin mi? Kız uğursuz Safiye yazmıyorsundur inşallah!” notunu düştü…

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Derin’i oynayan Melis Sezen’den de kamera arkasından güzel bir sürpriz geldi. Dizide evlendiği Volkan ve Asya’nın oğulları Ali’yi oynayan Alp Akar ile kısa bir video çekti oyuncu.

“Üvey oğlum” diyerek kahkahalar atan Melis Sezen, Alp Akar ile bu pozu verdi… Dizide her ne kadar yıldızları barışmasa da sette genç meslektaşı ile Melis Sezen iyi bir iletişim kurmuş anlaşılan…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler