Melisa Aslı Pamuk, Çarpışma dizisinde bambaşka birisi oldu!

11 Ekim 2018 Perşembe, 19:01
Melisa Aslı Pamuk, Çarpışma dizisinde bambaşka birisi oldu!

“Çarpışma” dizisinde Zeynep’in avukatı Cemre rolünü Melisa Aslı Pamuk canlandıracak.

Pamuk, son olarak “Kara Sevda” dizisindeki Asu karakteriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Dizi Kasım ayında Show TV’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Melisa Aslı Pamuk, dizideki imajıyla ilk kez ortaya çıktı.

İşte Pamuk’un dizideki hali…

Çarpışma dizisinden detaylar:

Yapımını Ay Yapım’ın, yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, yönetmen koltuğuna Uluç Bayraktar’ın oturduğu, senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma’nın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık….

MELİSA ASLI PAMUK KİMDİR?

Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991, Haarlem doğumlu Türk kökenli, Hollanda vatandaşı oyuncu ve modeldir.

Hayatı ve kariyeri
2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX TV’de yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2011 tacını bir önceki yılın birincisi Gizem Memiç’ten alan ve aday numarası 10 olan Pamuk, organizasyonun yeni aldığı format değişikliği kararı ile Türkiye’yi 2011 yılının eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)’te temsil etmiştir. Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda ve 58 kg olan Pamuk, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe on dört yaşında iken başlamıştır.

Pamuk, henüz on üç yaşında iken, 2004 yılında bir “Bos Bros. Film & TV Productions” ve “Interkerkelijke Omroep Nederland (IKON)” ortak yapımı olan, yönetmenliğini Tamara Miranda’nın yaptığı ve Hollanda’da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır.[kaynak belirtilmeli] Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri almıştır. Türkiye deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynamasıyla başlamış.Daha sonra 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçmiştir. Aynı yıl G.D.O. KaraKedi adlı ilk sinema filminde yer almıştır.

çarpışma haberleri için

melisa aslı pamuk haberleri için