SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 14:12

SON HABERLER

Menajerimi Ara’da Peride, Yargı’da Şahver! Ayşenil Şamlıoğlu’nun Gül Masalı dizisindeki yeni imajına şaşıracaksınız!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ayşenil Şamlıoğlu, yılların tecrübesini yer aldığı her projede yansıtan ve güçlü karakterler yaratma konusunda da usta bir isim olarak biliniyor. Türk tiyatro, sinema ve dizi dünyasının önemli isimlerinden olan oyuncu, bugüne kadar birçok rolde yer aldı.

1956 yılında dünyaya gelen ve 66. yaşında setlerde yoğun tempoda çalışmayı sürdüren oyuncu, artık Pazar akşamları atv ekranında izleyicilerle buluşuyor. Gül Masalı isimli dizide çok renkli bir karakter ile izleyicileri şaşırttı. Fatma isimli karakteri canlandıran oyuncu, bilge bir kadın olarak Gül Masalı dizisinin önemli karakterlerinden birisiyle ekranda yer almaya başladı.

Ayşenil Şamlıoğlu’nun yeni dizisindeki imajına ise izleyiciler fazlasıyla şaşırdı. Bu haliyle tanımakta zorlanan dizi izleyicileri, birbirinden farklı karakterleri bu kadar başarılı şekilde ortaya çıkartan usta oyuncuya övgülerde bulunuyor.

Ayşenil Şamlıoğlu yeni dizisindeki yeni karakterini şu sözlerle anlattı: “Fatma bilge bir kadın. Yörük bir kadın. Kendi gülhanesi var. Geleneksel usullerle gül yağı, gül şerbeti, gül esansı hazırlıyor. Bir noktada geleneği temsil eden bir karakter olarak beliriyor. Başroldeki Gonca’nın annesi Gülümser’in dostu.”

Bugüne kadar canlandırdığı karakterlerde çok farklı imajlarla izlediğimiz oyuncunun yeni hali de hayranlarını şaşırtmış durumda.

Rolüne bu kadar iyi uyum sağlayan bir isim olması noktasında Ayşenil Şamlioğlu tüm övgüleri de hak ediyor.

Gül Masalı dizisinde geleneksel Anadolu kadınının kıyafetleri ile izlediğimiz oyuncu, çok renkli ve izleyicilere de güzel mesajlar veren Fatma karakteri ile yaz sezonunda ekrana bambaşka bir dönüş yapmış durumda.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler