SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 09:38

SON HABERLER

Merakla beklenen Dönerse Senindir filmi ekrana geliyor

Dönerse Senindir TV’de ilk kez Digiturk’te ekrana geliyor!

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, Türk sinemasının en iyi yapımlarını izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. 2016’nın öne çıkan romantik komedi yapımlarından olan, Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen’in başrollerini paylaştığı “Dönerse Senindir” 22 Nisan Cumartesi 22:00’da televizyonda ilk kez beIN MOVIES TURK ekranında yayınlanacak.

En iyi ve en güçlü yapımların adresi Digiturk, Türk sinemasının en yeni ve başarılı örneklerini izleyenlerinin evlerine taşımaya devam ediyor.

Aralık 2016’da vizyona giren ve geçtiğimiz sezonun en iddialı romantik komedi filmlerinden biri olan “Dönerse Senindir” filmi TV’de ilk kez 22 Nisan Cumartesi 22:00’da beIN MOVIES TURK kanalında olacak.

Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, başrollerinde Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen gibi önemli isimlerin yer aldığı filmde aşk acısının en romantik hali konu ediliyor. Ayrılık sonrası yaşanan depresyonun ardından sevgiliyi geri döndürme çabalarını komik bir dille anlatan yapım; Mehmet’in hayatının aşkı Selin’den (Yasemin Allen) ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için, Defne’yle (İrem Sak) birlikte işbirliğini konu alıyor.

beIN MOVIES TURK, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapımlarını yayınlamaya devam edecek.

İlgili Haberler