SON DAKİKA
29 Ocak 2023 09:57

SON HABERLER

Mert Fırat – İdil Fırat çifti bebek müjdesini verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2018 yılının Eylül ayında evlenen ünlü çift Mert Fırat ile İdil Fırat, bebek beklediklerini instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımla duyurdu. İkili, ortak bir mesaj yayınladı.

Mert Fırat, instagram hesabından yaptığı duyuruda “Biz bebek bekliyoruz” diyerek hayranlarının uzun süredir merakla beklediği haberi de vermiş oldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle karantina sürecinde bu haberi vermek durumunda kaldıklarını ifade eden Mert Fırat, kötülükten beslenenlere de öfke dolu sözlerle tepkisini gösterdi.

Fırat, “Gönül isterdi ki daha sağlıklı ve huzurlu günlerde sevdiklerimize sarılarak müjdeli haberi verelim, fakat bir karantina gününe kısmet oldu. Biz bebek bekliyoruz. ☺️ Oldukça heyecanlı ve mutluyuz. Kalbinden iyilik geçen, iyilikten beslenen, heyecanımızı paylaşan ve güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkürler ve kucak dolusu sevgiler”diye yazdı.

Oyuncu, ayrıca şu sözleriyle de dikkat çekti: “Biz bu heyecanı yaşarken kötülüğü mezhep edinmiş kişilerce bilinçli yapılan asılsız karalamalara karşı da yasal süreci başlattığımızı bu vesileyle bildirelim. Herkese sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler