SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 21:40

SON HABERLER

Mucize Doktor, Alev Alev, Sol Yanım ve Babam Çok Değişti için müthiş bir fırsat var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları yayınlanan diziler arasında baskın olarak birincilik koltuğunda oturan yapım Bir Zamanlar Çukurova… 3. sezonu ile yoluna devam eden dizinin güçlü bir hikayesi, başarılı oyuncu kadrosu ve çok büyük ilgi gösteren izleyicileri var… Bir Zamanlar Çukurova’nın her bölümü tüm kategorilerde çok iyi sonuçlar alıyor ve iki haneli reyting oranlarına ulaşıyor. Yani büyük bir izleyici grubu için vazgeçilmez bir noktada.

14 Ocak Perşembe günü ise atv ekranında dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe ile Kasımpaşa takımları arasında oynanacak olan müsabaka nedeniyle dizi bu hafta ekranda yok. Bir Zamanlar Çukurova hayranlarının büyük bölümü de farklı kanallardaki dizilere doğru yönelebilir. İşte bu durum da rakip diziler için önemli bir kendini tanıtma imkanı veriyor.

Bir Zamanlar Çukurova yok iken tercih edilebilecek yapımlardan Mucize Doktor, 7’li reyting oranlarını zaman zaman aşabilse de yine de atv’deki rakibinin çok gerisinde kalmıştı. Fox TV’nin dizisi için ikinci sezonda düşen reytingleri biraz toparlama imkanı mevcut… Show TV’nin Alev Alev dizisi de 5-6 reyting oranları ile yoluna devam ediyordu. Bakarsınız bu akşam bir patlama yapar.

Asıl büyük faydayı ise Star TV ekranında yayınlanan ve ilk 6 bölümü beklentilerin altında reyting elde eden Sol Yanım görebilir. Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey ve Cemre Baysel’in başrollerinde yer aldığı dizi, belki de bugün bulduğu bu büyük fırsat ile yeni izleyicilere kavuşabilir.

Kanal D ekranlarında ilk 4 bölümü İyi Aile Babası olarak ekranda yer alan, geçen hafta ise Babam Çok Değişti şeklinde yenilenen aile komedisi için de farklı bir içerik olarak bu akşam şansı büyük.

Bir Zamanlar Çukurova gibi izleyicileri mıknatıs gibi çeken bir dizinin olmadığı bu akşamı bakalım rakip diziler avantajlı reytingler elde ederek değerlendirebilecek mi?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler