SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 23:22

SON HABERLER

Müge Anlı İle Tatlı Sert bugün 11 Ocak Cuma bölümün tamamını full hd izle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert pogramının 11 Ocak Cuma günü ekrana gelen yeni bölümünde önemli konu başlıkları vardı. Anlı ve ekibi çarpıcı dosyalarla. yine izleyicilerin karşısına çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Müge Anlı’ya tebrik! Sosyal Yardım ve Dayanışma Daire Başkanı canlı yayına katıldı. Ailesinden kaçan anne, sadece oğluyla görüşmek istiyor…. Markete gitmek için çıktı bir daha geri dönmedi! Videodan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 11 Ocak Cuma günü ekrana gelen bölümünün tamamını full hd izleyebilirsiniz. Programda yaşananların detayı ise haberimizin devamında yer alıyor..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Müge Anlı’ya Palu ailesi tebriği….

atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan Palu ailesi ile ilgili kan donduran gerçekler Türkiye’nin gündemine oturdu. Zanlılar canlı yayında gözaltına alınırken Cumhurbaşkanı Erdoğan başarısından dolayı Müge Anlı’yı arayarak tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, atv’de program yapan Müge Anlı’nın ekrana taşıdığı ve tüm Türkiye’yi haftalardır ekran başına kilitleyen “Palu Ailesi” olayına kayıtsız kalmadı. Geçen gün gerçekleşen ve 7 kişinin gözaltına alındığı izlenme rekorları kıran bölümün ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müge Anlı ile görüştü ve tüm bakanlıklara talimat verdiğini söyleyerek teşekkür etti.

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’de ortaya çıkan Palu Ailesi’nin yaşadıklarını Türk halkı hayretle takip etti. Aile içerisinde birçok cinayet, tecavüz ve darp içeren olayın geçen gün yayınlanan bölümü gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde rakiplerini geride bırakarak birinci oldu. Kantar Medya tarafından alınan verilere göre program Tüm Kişiler’de 7.09 izlenme oranı ve 34.94 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de 5.11 izlenme oranı ve 33.17 izlenme payı, 20+ABC1’de 6.80 izlenme oranı ve 35.22 izlenme payı alarak en yüksek izlenme payına ulaştı. Öte yandan Palu Ailesi’nde yaşananlar #MügeAnlı etiketiyle Twitter’da en çok konuşulan konu olarak birinci sıraya girdi.

3 Bakanlığa Talimat

Geçen gün canlı yayında Kocaeli Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla “Kasten adam öldürme suçu” kapsamında ailenin 7 ferdi gözaltına alınmıştı. Heyecanlı dakikaların yaşandığı programın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan da konu ile ilgili görüşmek için Müge Anlı’yı aradı. Konunun takipçisi olduklarını ifade eden Erdoğan Adalet, İçişleri ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlıklarına talimat verdiklerini ifade etti. Büyük bir dehşetin yaşandığı olayı tüm kalemleriyle takip edildiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan olayı ortaya çıkaran Anlı’ya da teşekkür etti.

Müge Anlı, 21 gündür kayıp kızı buldu! 14 yaşındaki küçük kızın anlattıkları akıllara durgunluk verdi! “Babam, bana işkence yapıyor” dedi

İstanbul Kadıköy’de 14 yaşındaki Emine İrem Mutlu, 21 gün önce kayboldu. Anne ve babası ayrı olan küçük kızın, velayeti babası Murat Mutlu’daydı. Annesiyle yaşamak isteyen Emine İrem, 21 gün önce evden kaçtı. Annesi Nejla Önal Müge Anlı’nın programına sığınarak; “Kızımdan 21 gündür haber alamıyorum. Başına kötü bir şey gelmesinden endişe ediyorum” dedi.

Müge Anlı, yaptığı araştırmayla küçük kızı buldu. Yayına bağlanan Emine İrem’in gözyaşları içinde anlattıkları akıllara durgunluk verdi; “Babam evde bana işkence yapıyor. Annemle kalmak istiyorum” dedi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İlgili Haberler