SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 19:52

SON HABERLER

Müge Anlı İle Tatlı Sert Full HD İzle – 16 Kasım 2018 Cuma

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı haftanın son gününde atv ekranında canlı yayınla izleyicilerle buluştu. Başarılı programcı Müge Anlı’nın cinayetleri aydınlattığı ve kayıpları bulduğu programın 16 Kasım Cuma günü ekrana gelen bölümünde yine önemli konu başlıkları vardı. Programda konuşulan konuların başlıkları şöyleydi: Sevgi Vurkun’un babası canlı yayında açıklamalarda bulundu. 2 Çocuk annesi Sevgi Vurkun’u Müge Anlı buldu. Sevgi Vurkun’un ilk açıklaması ne oldu? Yalçın Vurkun eşi Sevgi Hanım’a seslendi… Anne ve kızı 26 gün sonra buluştu… Elif öğretmenin vasisi eşi mi annesi mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 16 Kasım Cuma günkü bölümünün tamamını full hd izleyebilirsiniz.

8 gündür kendisinden haber alınamayan Sevgi Vurkun, ortaya çıktı. Vurkun, onu arayan eşi ile ailesini çok şaşırtan bir açıklama yaptı. Müge Anlı, adım adım iz sürdü. Sabah kadar hastanenin önünde nöbet tuttu ve 8 gündür aranan kadını buldu.

İstanbul Arnavutköy’de iki çocuk annesi 24 yaşındaki Sevgi Vurkun, 8 Kasım günü kayıplara karıştı. Ailesi genç kadına ulaşamayınca Müge Anlı’ya başvurdu.

Gelen ihbarları titizlikle araştıran Müge Anlı, adım adım iz sürdü. Gelen bir ihbarla Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi’nde sabaha kadar nöbet tuttu.

Müge Anlı, yaptığı arama çalışmalarının sonunda 8 gündür her yerde aranan ve hayatından endişe edilen Sevgi Vurkun’u buldu.

Ancak Sevgi Burkan, günler sonra ortaya çıkarak ailesi ile görüşmek istemediğini söyleyerek herkesi şaşkına uğrattı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İlgili Haberler