SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 22:59

SON HABERLER

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bugün 20 Mart 2019 Çarşamba ne oldu?

atv ekranlarının ilgiyle izlenen sabah progamı Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicilerle 20 Mart Çarşamba günü buluştu. Yeni günde yine önemli konu başlıkları Müge Anlı ve ekibi tarafından hazırlanmıştı.

Müge Anlı’nın iyilik köprüsünden detaylar ekrana getirildi… Mevlüt Ahıskalı canlı yayın konuğu oldu. Öldürülen Hüseyin Aslan’a tuzak kurulup kurulmadığı sorgulandı. Hüseyin bey ağabeyine hangi konuda sırrını anlatacak? sorusuna yanıt arandı. Emine Çelik’in annesi canlı yayında konuştu. Hüseyin beyin şüpheli ölümü üzerine iş arkadaşları açıklamalar yaptı. Videodan 20 Mart Çarşamba günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İlgili Haberler