Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Müge Boz, hamile olduğu açıklamasından sonra yapılan tuhaf eleştirilere bakın nasıl yanıt verdi?

Müge Boz, hamile olduğu açıklamasından sonra yapılan tuhaf eleştirilere bakın nasıl yanıt verdi?

tarafından ker_def

Televizyongazetesi/Detay – Bir kaç hafta önce Basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenen Müge Boz, şu sıralar balayında.

Bali’ye giden ünlü oyuncu, bir süre önce bebek beklediklerini de instagram sayfasından paylaşmıştı.

Müge Boz’un evliliğinin hemen ardından yaptığı bu açıklamaya kimi sosyal medya takipçileri olmadık yorumlarda bulunmuşlardı.

Barselona’da evlenen Müge Boz, eşiyle yaşadığı o mutlu anları paylaştığı bir videoyu instagram’dan paylaşarak haklarında olumsuz yorumlar yapan kişilere de yanıt verdi.

İşte Müge Boz’un uzun açıklaması:

Bir süre önce, çok sevdiğim ve ‘hayat arkadaşım olsun’ dediğim erkek olan, Caner Erdeniz @erdeniz12 ile yaşamlarımızı birleştirdik… Beraberliğimizin ilk anından bu yana yaşadığımız çocuksu mutluluğumuzu, aşkımızı ve eğlencemizi yansıtacak videomuzu Barcelona’da #Tibidabo da, her zamanki gibi inanılmaz eğlenerek çektik. Ve sizlerle paylaşıyorum şimdi. ?
Beraberliğimizin hep böyle eğlenceli, komiklikli, kahkaha dolu, içten, özgürce, koşulsuz severek, adeta bir lunapark tadında olması dilekleriyle.. #paradisefamilymc
.
Şunu da eklemek zorundayım maalesef; BAZI geçmişten valizi yüklü insanlar mutlu haberimizi ve ardından da bebeğimiz olacağı haberini sevenlerimizle paylaştıktan sonra ne çok olumsuz ve şaibeli yorumlar yaptınız. “Yok bebek kaç haftalık, yok bebeği yutturmaya çalıştınız, yok bebek vardı sonra evlendiniz….” Şimdi bu olumsuz yorum yapanlara birkaç soru sormak istiyorum; Aynaya bakınca bu yaptığınız yorumlardan hiç yüzünüz kızarıyor mu? Keni yaşamınızda uğraşacak değerli birşeyleriniz olmadığı için birilerinin yaşamı üzerinden kendinizi varetmek nasıl bir duygu?
Benim yanlış bir şey yaptığımı ima eden yorumlarınızı yaparken, sizler bu yorumları yaparak çok mu doğru şeyler yaptığınızı sanıyorsunuz? Gerçekten üzücü, kırıcı hem de çok yaralayıcı. Ama biliyor musunuz? Sizlerin yorumlarına gerçekten ayıracak ne vaktim ne de enerjim var. Çünkü o vakti ve enerjiyi beraber sevgi paylaştıklarıma harcamak çok daha sağlıklı ve akılcı… Siz olumsuz yorum yapanlar, size bir kaç tavsiyem olacak; gidin kalbinizi temizleyin, gidin kendinize bir uğraş bulun, mesela sokak köpeklerini besleyin, kedilere mama verin. Birini sevmeyi deneyin. Bir çiçek sulayın. Gülmeyi, içten kahkaha atmayı deneyin. Ama insanları karalamayın. İnsanları mutsuz etmeye çalışıp ondan beslenmeyin. Bunların hiç birini yapamıyorsanız, bir psikoterapiste gidin ve tedavi olun… Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Bana sevgi dolu tebrik mesajları atanlara öpücüklerimi ve sevgimi sunuyorum ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sırt sırta devam diyorum… ??‍♀️??