SON DAKİKA
29 Ocak 2023 22:10

SON HABERLER

Murat Yıldırım ve eşi İman Elbani hayatlarında bir ilke imza attı!

Aziz dizisi için Murat Yıldırım eşi İman Elbani’yi özel olarak çalıştırdı! Show TV’nin Cuma akşamlarına damgasını vuran Aziz dizisinde çok özel görüntüler izleyeceksiniz. Dizinin yeni bölümünde Murat Yıldırım’ın eşi İman Elbani de yer alacak.

Başrollerini; Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ın paylaştığı dizisi “Aziz”in ekrana gelecek 7. bölümünde heyecan dolu bir ilk yaşanacak. Murat Yıldırım ve eşi İman Elbani Yıldırım ilk kez Aziz için birlikte kamera karşısına geçtiler.

Elbani’nin Mısır Prensesi Fevziye rolü ile diziye dahil olduğu bölümden renkli anlar basınla paylaşıldı. İman Elbani duru güzelliği ile dikkat çekerken sahnelerde ona en büyük destek eşi Murat Yıldırım’dan geldi.

Eşi ile senaryoyu birlikte çalışan Yıldırım, Türkçe replikler konusunda da İman’a yardımcı oldu. Beğenilen çiftin ilk set heyecanı objektiflere de yansıdı.

Cuma akşamlarının sevilen dizisiyle birlikte Murat Yıldırım bir kez daha yeteneklerini ortaya koydu. Oyuncunun hayranlarının verdiği büyük destek ile Aziz dizisi çok iyi reytingler alıyor.

Murat Yıldırım’ın eşi ile birlikte ilk kez kamera karşısına geçmesi de asla unutulmayacak bir anı oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler