SON DAKİKA
24 Nisan 2019 16:25

SON HABERLER

Ne diziymiş! Söz’den sonra bu kez de Payitaht Abdülhamid’de aynı özenti ortaya çıktı!

Televizyongazetesi
TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümü 4 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker ve Hakan Boyav’ın oynadıkları dizinin 49. bölüm 2. tanıtımında ortaya çıkan görüntüler, izleyenlerde ‘La Casa De Papel’ dizisini çağrıştırdı.

Salvador Dali maskeleriyle ünlü olan dizi, yerli dizileri de fena halde etkilemeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde Söz dizisiyle ilgili benzer sahneler de ekrana gelmişti.

Medusa maskeli adamlar, diziyi izleyenler tarafından sosyal medyada ‘La Casa De Papel’ dizisinden özenti olarak çok konuşulmuştu.

Bu kez TRT’nin dizisinde ortaya çıkan maskeli adamlar da aynı düşünceye neden oldu.

Anlaşılan o ki bu maskeli adam özentisinin, yerli dizilerdeki etkisi de gittikçe artmakta!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Payitaht Abdülhamid’de İstanbul’daki masonlar, maskeli bir şekilde tasvir edilmekte.

İşte Payitaht Abdülhamid’in dikkat çeken 49. bölüm 2. tanıtımı:

Yeni bölüm özeti:

Payitaht “Abdülhamid” 49.Bölüm Özet
Abdülhamid keskin zekâsı sayesinde bir kez daha tiyatroda gerçekleşecek olan suikastın önüne geçip dünya harbinin çıkmasına engel olur. Aynı gece Fehim Paşa tiyatroda Parvus’u görmüş ancak emin olamamıştır. Parvus ise ayağına dolanan Fehim Paşa için bu defa güzel bir tuzak hazırlığı içindedir.

Abdülhamid tüm dünyadaki Müslümanlara daha iyi bir hayat sunmak için çalışmalar yaparken Parvus da boş durmaz. Bu defa, Abdülhamid ve Hanedanlığı yok edecek ölümcül bir plana girişir. Bu plan için İstanbul’daki masonları bir araya toplayacaktır. Üstelik Abdülhamid’in yakın çevresindeki iki Paşa da bu masonların arasındadır. Parvus, onların yanına Mahmud Paşa’yı da katmakta kararlıdır. Mahmud Paşa bir kere daha Abdülhamid’e ihanet edecek midir?

Kemalettin ve Hatice’nin geçmişte yaşadıkları aşkı öğrenen Naime deliye döner. Bidar ve Seniha’nın da durumdan haber olduğunu duyunca daha da yıkılır. Seniha ve Bidar’ın arası bu mesele yüzünde bir kere daha gerilirken Naime, Hatice ve Kemalettin’i kendisiyle birlikte ölüme götürecek büyük bir oyun hazırlar.

Abdülkadir’in arkasından Sarayın altındaki dehlize inip kaybolan Mislimelek’i ise büyük bir tehlike beklemektedir.

İlgili Haberler