SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 09:53

SON HABERLER

Ne Kıvanç Ne Elçin! Çarpışma dizisinin yıldızı aslında o oyuncu!

Televizyon Gazetesi Analiz

Başarılı oyuncu Onur Saylak bu sezon Ay Yapım’ın imza attığı ‘Çarpışma’ dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu ile birlikte başrolleri paylaşıyor.

Onur Saylak dizide Kadir’in can düşmanı ‘Veli Cevher’ karakterini canlandırıyor. Eski bir polis olan Veli Cevher görevini kötüye kullandığını ve uyuşturucu ticaretine bulaştığı için mesleğinden atıldı ve hapis attı. Kadir’in engel olması sonucu uyuşturucu teslimatını yapamadığı için de ailesini kaybetti. Bu durumdan da Kadir’i suçluyor ve onun da sevdiklerine kavuşmasını engellemeye çalışıyor.  Kadir’in hem annesinin hem babasının kim olduğunu bildiği halde bu gerçeği yıllarca ondan sakladı.

Kötü bir karakter olan ve dizinin başından bu yana uyuşturucu ticareti yapmanın yanı sıra Zeynep’in kızını kaçırıp ona kocasını öldürtmek, Zeynep’i Kadir konusunda tehdit edip onu rahatsız etmek gibi kötülükler yapan Veli tüm bunlara rağmen dizinin en çok sevilen karakteri olmayı başardı.

Tabi, bu durumdaki en büyük pay sahibi başarılı performansıyla Onur Saylak.

Onur Saylak için “kötü karakteri bile sevdiren büyük oyuncu” yorumları yapılıyor.

Özellikle; Kıvanç Tatlıtuğ ve Onur Saylak’ın karşılıklı sahnelerine izleyicilerden övgü dolu yorumlar geliyor.

Adanalı dizisindeki ikiliye benzetildiler!

Eski meslektaş olan ikilinin geçmiş sahneleri ilk bölümlerdeki kadar çok gösterilmiyor ama gerek geçmişte abi-kardeş gibi oldukları zamanlar gerekse bugünkü husumetleri gereği hesaplaştıkları sahneler izleyicinin dikkatini en çok çeken sahnelerin başında geliyor.

Eski dost yeni düşman olan bu ikiliyi Oktay Kaynarca’nın baş rolünde yer aldığı ‘Adanalı’ dizisindeki Adanalı ve Maraz Ali karakterine benzetenler de yok değil.

Geçen sezon da ‘Vatanım Sensin’ dizisinde yine kötü bir karakter olan ‘Miralay Tevfik’ karakterini canlandıran Onur Saylak bu dizide de performansıyla övgü toplamış, başrollerde yer alan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in gölgesinde kalmamıştı.

Zaten, Onur Saylak da tecrübesiyle başrol ya da başrol kadar kilit karakterleri oynayacak bir oyuncu. Üstüne başarılı performansı da eklenince canlandırdığı karakter yan karakter gibi görünse de aslında dizinin kahramanı onun canlandırdığı karakter oluyor.

Çarpışma’da da her bölüm giderek daha da efsaneleşen oyuncu için “Çarpışma’nın gerçek yıldızı” yorumları yapılıyor.

İlgili Haberler