Nermin Hanım neden sinir krizi geçirdi? Gelinim Mutfakta 121. Bölüm İzle

05 Eylül 2018 Çarşamba, 05:06
Nermin Hanım neden sinir krizi geçirdi? Gelinim Mutfakta 121. Bölüm İzle

Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek’in sunumuyla Kanal D’de ekrana geliyor

Pazartesi günü, Kanal D ekranında yeni bir yarışma programı izleyicisi ile buluştu: Gelinim Mutfakta!

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yapacağı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışmakta.

Gelinim Mutfakta 121. Bölümde Nermin Hanım, geçen hafta verdiği puanları düşündükçe sinir krizi geçirdiğini itiraf etti!

Nermin Hanım, geçen hafta gelini Ayşenur’un 3 puanla 5 altın bileziği kaçırmasına çok üzüldüğünü söyledi. Buna da diğer gelinlere verdiği fazla puanların sebep olmasını örnek gösterdi. Kendi gelinini bulduğu halde “Belki değildir!” diye diğer gelinlere bonkör davranan Nermin Hanım, bu olayı dert etmiş ve program sonrası bu yüzden sinir krizi geçirmiş. Hafta birinciliğini kaçırdıkları için kendisini suçlayan Nermin Hanım’a diğer kaynanalar ise, maddiyatçı bakış açısından dolayı eleştirilerde bulundular..Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışmakta.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana geliyor.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için