SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 01:28

SON HABERLER

Nilay Deniz, TRT1’in iddialı dizisine katıldı! İşte Nilay Deniz’in yeni rolü!

Aşk Yeniden dizisinde Selin olarak tanınan, bugüne kadar birçok dizide rol alan Nilay Deniz, bir süredir ekrandan uzakta kalmıştı. Ateş Böceği dizisinde Aslı ve Dayan Yüreğim dizisinde de Seray karakterlerine hayat veren Nilay Deniz, şimdi ise TRT1’in Cumartesi günleri yayınlanan iddialı dizisi Kalk Gidelim’in kadrosuna katıldı.

Ekranların en çok takip edilen dizisi ‘Kalk Gidelim’ deneyimli oyuncu kadrosuna ünlü bir oyuncu daha katıldı. Nilay Deniz ‘Kalk Gidelim’ dizisinde Nehir rolüne hayat verecek.

‘Kalk Gidelim’ dizisinde büyük bir aşk hikayesinin kahramanı olacak olan güzel oyuncu dizide köye gelişi ile bütün köy ve köydeki ilişkileri derinden etkileyeceği birçok sahnede yer alacak.

Her Cumartesi saat 20.00’de TRT1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim’de sürpriz haberler gelmeye devam edecek.

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

İlgili Haberler