SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 14:31

SON HABERLER

Nisan ayında Terazi Burcu dış görüntüsünü mü değiştirecek? Yeşim Arpat’tan ilgi çeken yorum…

Ünlü astrolog Yeşim Arpat youtube kanalında tüm burçlar için Nisan ayını değerlendirdi.  5 Nisan’da Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek, 10 Nisan’da Jüpiter, 30 Nisan’da da Satürn gerilemesi var, 19 Nisan’da ise Dolunay gerçekleşecek.  Peki Nisan ayında ki bu gökyüzü hareketleri burçları nasıl etkileyecek? Yeşim Arpat, Terazi burcu için şunları söyledi;

Sevgili Teraziler, Yeniay ile birlikte gönül ilişkiniz de dahil olmak üzere her türlü  ilişkinizde ticari ortaklık vb. yeni bir başlangıç yapacaksınız. Bu dönemde, uzun süredir evli olan Terazilerin eşlerinin hayatında da bir yenilik gerçekleşebilir ve bundan siz de etkilenebilirsiniz. Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor, birinci ev konularıyla alakalı bir karar vermeniz gerekiyor bu konular bedeniniz, kendinizi dış dünyaya yansıtma biçiminiz ile alakalı olacak. Bu çok göz alıcı, sıra dışı ve  görenlerin şaşıracağı bir değişiklik de olabilir.

Jüpiter gerilemesi, insanlarla iletişiminizi biraz sekteye uğratacak, özellikle satış-pazarlama işi yapan Teraziler bundan etkilenebilir.  Bu süreçte size önerim, bulunduğunuz ortamdan biraz uzaklaşıp, uzmanlık eğitimlerine yönelmeniz olacak. Satürn gerilemesi ise size eviniz, aileniz, kendinizi ait ve mutlu hissettiğiniz mekanlar ile alakalı bir rahatlama yaşatacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler