SON DAKİKA
25 Haziran 2019 10:32

SON HABERLER

Nöbet dizisi 2. bölümünde şoke eden gelişmeler yaşanacak!

YİĞİT YÜZBAŞI’NIN EŞİ ZEYNEP NE YAPACAK?

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle Show TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Nöbet dizisinin 2. bölümü 10 Mart Pazar günü saat 20.00’de ekrana gelecek. Yiğit Yüzbaşı’nın eşi Zeynep hayati bir karar alacak. Teröristler ise Elmal ahalisini şoke eden bir hamle yapacak.

Yapımcılığını Pana Film/Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, Gökhan Erkut’un yönetmenliğini yaptığı Nöbet’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor. Dizinin 2. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Nöbet 2. bölümünde neler yaşanacak?

İşte detaylar: Hatay Elmalı’da çatışma devam ediyor! Jandarma Kuvvetleri, kurulan hain pusunun ortasında, yüreklerini ortaya koyarak kahramanca mücadele ediyor! Elmalı’da huzuru sağlamaya yeminli Barış Binbaşı ve askerleri bu çatışma sırasında hiç ummadıkları bir sürpriz ile karşılaşıyor! Kahraman askerler canları pahasına vatanını savunurken, Binbaşı Barış ve Yüzbaşı Yiğit’in eşi bu hain saldırıyı televizyondan öğreniyor.

Tedirgin bir şekilde ne yapacağını şaşıran eşler, uzun süre de kocalarına ulaşamayınca çılgına dönüyor. İşte tam da bu noktada Yiğit Yüzbaşı’nın eşi Zeynep, hayati bir karar alıyor! Elmalı bir de kaçırılma haberiyle çalkalanıyor! Teröristler Elmalı ahalisinden öyle kilit isimleri kaçıracak ki olaylar iyice sarpa saracak!

İlgili Haberler