SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 08:06

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu bir sürprize hazırlanıyor, hayranları merakla bekliyor!

Kardeş Çocukları dizisinde Umay karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu’nun heyecanına tanık olun…

Televizyon Gazetesi Detay – Star TV’de yayınlanan dizinin başrol oyuncusu Nur Fettahoğlu, instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Fettahoğılu “Bugün benim için çok heyecanlı bir gün. Yaklaşık 60 kişilik ekiple sizin için çok güzel sürprizler hazırlıyoruz. Çok yakında hep beraber göreceğiz” diye konuştu.

Ünlü oyuncunun takipçileri de bu sürprizi heyecanla bekledikleri mesajını yazdı.

İşte o paylaşım:

Ne kadar heyecanlı olduğumu biliyorsunuz🌟 Yarın akşam tüm kanallarda #cildimheryaştagüzel @lorealskin”

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.Fettahoğlu, 2019 yılının başlarında Kardeş Çocukları dizisinde Umay karakterine hayat vermeye başladı.

İlgili Haberler