SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 06:52

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu hiç kimsenin bilmediği çok acılar çektiği günlere anlattı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 10 Mayıs Pazar, bugün Anneler Günü… Herkesin annesini hatırlaması, yeniden ona sevgisini ifade etmesi için en özel gün… Ancak bu yıl sarılmak, kucaklaşmak maalesef olmayacak. Belki birçok kişi annesini göremeyecek ve telefon ile, görüntülü sohbet ile yetinecek… Koronavirüs nedeniyle Anneler Günü farklı yaşanıyor.

Ünlü isimler de Anneler Günü dolayısı ile mesajlarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Bu isimlerden birisi de Babil dizisinde Eda karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu oldu. Ünlü oyuncu, 2016 yılının Şubat ayında dünyaya gelen kızı Elisa Güzin Veziroğlu’nu 36 yaşında dünyaya getirdi. Çocuk sahibi olmak için büyük mücadele veren, bir dönem vazgeçen Nur Fettahoğlu, o acı dolu günlerle ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Nur Fettahoğlu, anne olabilmek için sabrettiğini, hayal kurduğunu, birçok kez de umutsuzluk yaşadığını belirtti. 10 yıl boyunca anne olma çabası sergileyen Nur Fettahoğlu’nun o dönemde yaşadıklarını bilen çok az kişi var.

Ünlü oyuncu, Anneler Günü mesajında yaşadığı sıkıntılı günleri ve kızına kavuşması ile değişen hayatını anlattı. İşte ünlü oyuncunun mesajı:

“Sabır? Beklemek? Arzu etmek? Korkmak? Pes etmek? Yeniden başlamak?? Umut ??? Hayal kurmak ?? Özlemek … Yeterli yetersizlik… Bir bilge olmak ama zaman zaman hormonlarımızın ele geçirdiği duygularda kaybolup çocuklaşmak… Hayatımın en güzel hikayesi seninle başladı… 10 sene inatla bekledim gelmek isteyeceğin günü, zaman zaman rüyalarıma girdin , kokunla uyandım … Bazen umutsuzluğa kapıldım belki de korkularım ağır bastı durdum. Ama inatçıyım ya pes etmedim, sanırım bu genim fazla baskın: Çok inatçı çıktın… Tam da vazgeçmişken arkasından gelmeye karar verdin…

Bazı geceler gizli gizli ağladım beceremediğimi düşünüp ama sen bana benden daha çok güvendin, hep gözümün içine baktın hiç kaçırmadan “hadi anne bırakma kendini” der gibi… Hala buna devam ediyorsun, vazgeçtiğim anlarda başımı göğsüne çekip orada uyutuyorsun… Huzuruyla sakinlediğim her gece uykumda saran, uyku arasında öpen, ‘seni çok seviyorum anneciğim’ diyen, sabah gözümü açtığımda boncuk boncuk gülen gözlerle bana bakan, bana her an değerlerin en yücesini yaşatan, aslında kendi gerçeğini değerini gücünü ortaya çıkarmak olduğunu gösterensin. “Ben”dim şimdi “biz” olduk…

Seninle çiçek açtım, bahar dalları gibi renklendim, hayatımın rengi hayal gücünün yetişemediği gerçeklik oldun, bana yeniden hayal kurmayı öğrettin.

İyi ki beni seçtin, içimdeki tüm parçaları birleştirdin ve kendi gerçeğimi ortaya çıkardın. Bana anneliği yaşattığın için teşekkür ederim.

Bizi olgunlaştıran, hazırlayan ve ortaya çıkan umut,zaman. Her gün yenileniyoruz. Şimdi kızımla çok iyi bir ekibiz ve büyümeye öğrenmeye devam ediyoruz. Çünkü biz buna değeriz… @lorealparis

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler