SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:37

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu, kızına sosyal medyadan hayat tavsiyesi verdi

Star TV’de Pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde oynayan Nur Fettahoğlu, kızı Elisa’nın fotoğraflarını instagram’dan paylaşmaya devam ediyo.

Televizyongazetesi/Detay – 2013 yılında evlendiği iş adamı Levent Veziroğlu’ndan olan kızı Eliza Güzin Veziroğlu, 2016 yılının Şubat ayında doğmuştu.

3 yaşında olan Elisa’nın sahilde kumların üzerinde koştururken bir fotoğrafını çeken Nur Fettahoğlu, kızına hayat dersi verdiği sözleriyle dikkat çekti.

Fettahoğlu yayınladığı kızının fotoğrafına “Gölgesinde saklanma hiçbir şeyin,hep cesur ol,özgür ol,kendin ol…” notunu düştü.

İşte Elisa’nın o sevimli fotoğrafı:

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler