SON DAKİKA
25 Haziran 2019 01:32

SON HABERLER

Umay Karay’ı sevenler Nur Fettahoğlu’nun bu pozuna bakmasın!

Nur Fettahoğlu’nun bu halini gören Umay Karay’dan eser bulamaz!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeş Çocukları dizisinde canlandırdığı Umay Karay karakteriyle hem nefreti hem de takdiri aynı anda alan Nur Fettahoğlu, başarılı oyunculuğunu sergilemekte…

Bu başarısıyla takdir kazanan Umay Karay gibi kötü bir karakterin bile sevilmesini sağlayan Nur Fettahoğlu, normal yaşantısında Umay’dan ufacık bir iz bile taşımıyor.

Dizide canlandırdığı kötülük abidesi Umay’a karşın Nur Fettahoğlu, sevgi dolu…

Kardeş Çocukları dizisinin sezon finalinde zehirlenen Umay’a ne olacağı merak konusu… Nur Fettahoğlu ise sezonun yorgunluğunu tatilde ailesi ile birlikte atıyor… Kızıyla teknedeki pozunu paylaşan Nur Fettahoğlu’nun bu halini görenler Umay Karay’ı düşününce oyuncunun başarılı performansını takdir edemeden duramıyor.

Fettahoğlu, “Sev, şükret, sarıl” notuyla aşağıdaki paylaşımı yaptı:

İşte sevgi dolu Nur ve kızı Elisa…

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler