SON DAKİKA
21 Eylül 2019 18:33

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu’nun heyecan yükselten Kardeş Çocukları mesajı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz sezon Star TV ekranında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisindeki Umay Karay karakteri ile büyük beğeni toplayan Nur Fettahoğlu,dizinin 2.sezonu öncesinde heyecan yükseltti.

Eşi tarafından zehirlenen Umay Karay’a ne olduğunu merak eden hayranları tüyoyu da almış oldu. Umay, yaşıyor ve Nur Fettahoğlu da dizinin 2. sezonunda yer alacak.

Fettahoğlu, “Kalbimiz pır pır” notuyla dizinin 2. sezonu öncesinde duygularını paylaştı.

Fettahoğlu’nun bir hayranı, “Çok şükür sonunda beklediğimiz muhteşem dizimiz başlıyor” diye yorum yazdı.

Diziyi çok özlediklerini ifade eden hayranlar, Umay Karay’ın ölmemesine sevindiklerini belirttiler.

Bir takipçi ise “Yaratıcılığını, güzelliğini, çekiciliğini ve büyüleyici performansını nasıl özlüyorum” diyerek oyuncuya iltifatta bulundu.

İşte o paylaşım:

Kalbimiz pır pır 🌺
@kardes.cocuklari

Sizlerle buluşmak için gün sayıyoruz.

#KardeşÇocukları yeni sezonda, yeni günüyle 17 Eylül Salı 20.00’de @startv’de başlıyor! #MehmetAslantuğ @aycabingol1 @eclipsnf @afrasaracoglu @goldfilmyapim

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir. Fettahoğlu, 2019 yılında ise Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay karakteri ile ekranda yer aldı.

İlgili Haberler