SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 10:45

SON HABERLER

Nuray Sayarı’dan 18 – 25 Mart TERAZİ BURCU haftalık burç yorumu

Beyaz TV Ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programına konuk olan Nuray Sayarı 18-25 Mart tarihleri arasında burçları yorumladı ve burçları aşk, para ve sağlık konusunda nelerin beklediğini anlattı… İşte Nuray Sayarı’nın Terazi Burcu ile ilgili yorumu…

Eşinizle ortak kararlar alacaksınız. İş hayatınızda fikir ayrılıkları yaşayacaksınız. Olumlu düşünürseniz her şey olumlu olur.

Burçları aşk, para ve sağlık konusunda neler bekliyor? Ünlü astrolog Nuray Sayarı, haftalık burç yorumlarıyla takipçilerine önemli bilgiler sunmaya devam ediyor. Nuray Sayarı’nın açıklamalarına yoğun bir ilgi var. Ünlü astrolog 18 – 25 Mart haftası için de burç yorumlarında bulundu. Yeniayın etkileri neler olacak? Gezegenlerin durumları hayatımızda neleri değiştirecek?

Burcunuz ne diyor? Burçlara göre sizleri bu hafta neler bekliyor? Burçlara göre bu haftanın önemli konu başlıkları ve diğer detayları Nuray Sayarı’nın açıklamalarıyla ortaya çıktı. Nuray Sayarı, haftalık burç yorumlarında TERAZİ BURCU’na önemli tavsiyelerde bulundu:

İlgili Haberler