SON DAKİKA
3 Şubat 2023 21:06

SON HABERLER

Nurgül Yeşilçay’ın başrolündeki Son Nefesime Kadar’ın nasıl bir hikayesi var?

Başrolde Nurgül Yeşilçay olunca birçok dizi hayranı Son Nefesime Kadar isimli yeni projeye dikkat kesildi… Ünlü oyuncunun hayranları da geçen sezon Fox TV ekranında yayınlanan Kefaret dizisindeki başarısından sonra, tecrübeli oyuncunun yeni dizisindeki rolünü çok merak ediyor.

46 yaşındaki Mihre isimli bir polis karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay, yine bir dram rolüyle hayranlarını fazlasıyla etkileyecek. Dizi polisiye ve aksiyon dolu bir yapım ama dram yönü de yüksek olacak. İki çocuğundan kızının ölümü ile sarsılan Mihre, buna sebep olduğunu düşündüğü kişinin hapisten çıkması ile birlikte travmatik bir durumla karşılaşacak.

Pastel Film imzalı, FOX’un yeni dizisi “Son Nefesime Kadar” izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. 23 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek yeni dizi için şimdiden nefesler tutuldu. Birçok izleyici dizinin hikayesini çok merak ediyor.

Happy Valley isimli BBC dizisinin uyarlaması olan Son Nefesime Kadar’ın çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde devam ediyor. Orijinal dizinin BAFTA Ödülü kazandığını hatırlatalım.

“Son Nefesime Kadar”; kızının ölümünden sorumlu olduğunu düşündüğü adam hapisten çıkınca tüm dünyası alt üst olan, küçük bir kasabada komiser olarak görev yapan bir kadının hikayesini konu alıyor.

Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın başrollerini paylaştığı dizide; Begüm Birgören, Rojda Demirer gibi başarılı isimler var. Ayrıca dizinin kadrosunda genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek de rol alıyor.

Birçok başarılı formatın daha önce de yerel uyarlama çalışmalarını yapan Hatice Meryem’in uyarladığı “Son Nefesime Kadar” dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor.
“Son Nefesime Kadar” 23 Şubat Çarşamba saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta ilk bölümüyle başlayacak. Nurgül Yeşilçay hayranları da heyecanla ekran başına geçecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler