SON DAKİKA
29 Kasım 2022 03:36

SON HABERLER

O nasıl bir dizidir öyle? Müthişsiniz! Ünlülerden Bir Başkadır dizisine yorum yağıyor!

Televizyongazetesi.com/Detay – Netflix Türkiye’nin yeni yerli dizisi Bir Başkadır, izleyenleri adeta duvara çarpıyor! Ünlü ünsüz izleyen herkes, sosyal medyada diziyle ilgili övgü dolu yorumlar yağdırmaya başladılar. Ünlü isimlerin sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar, diziyle ilgili görüşlerini ve duyguları anlattıkları yazılar da büyük dikkat çekiyor.

Öykü Karayel, Funda Eryiğit, Fatih Artman, Defne Kayalar, Settar Tanrıöğen, Tülin Özen, Derya Karadaş gibi isimlerin rol aldıkları dizi, Netflix Türkiye’nin en iyi yerli dizisi olarak gösteriliyor izleyiciler tarafından.

Dizinin yayınlanmasının ardından kısa sürede kulaktan kulağa yayılması ve izleyenlerin sosyal medyada yazdıkları benzer duyguların yaşandığını da ortaya koyuyor. Adeta bir Türkiye panoramasının aktarıldığı dizide, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir karakter var.

Hemen her kesimden, düşünceden insanların hayatlarına zoom yapan dizide, oyuncuların müthiş performansları da özellikle ünlü isimler tarafından övgülere boğulmakta.

Berkun Oya’nın yazıp yönettiği Bir Başkadır dizisi, adeta ülkemiz gerçeklerini bir tokat gibi herkesin yüzüne çarpıyor! Oyuncuların övgüler yapılan performanslarına karşılık, Berkun Oya’nın yine muhteşem bir yapıt ortaya koyması da takdir görmekte.

Başrolde yer alan ve bu kez tesettürlü bir kadını oynayan Öykü Karayel’in, vücut diliyle, şivesiyle, bakışlarıyla öyle bir oynayışı var ki herkesi kendisine hayran bırakmakta. Usta oyuncu Settar Tanrıöğen’in sade, duru ve gerçekçi oyunculuyla dizideki yeri ise bambaşka.

Fatih Artman ve Funda Eryiğit’in bir çifti oynadıkları dizide, ikilinin oyunculukları da yine övgülere boğuluyor. Defne Kayalar’ın bir psikiyatr olarak karşımıza çıktığı dizideki oyunculuğu da yine dikkat çekiyor.

Bige Önül’ın hiç konuşmadan oynaması, Öner Erkan’ın kısa rolüne karşın etkili oyunculuğu ve katkıda bulunan daha pek çok ismin dizideki başarılı performansları, herkes tarafından ayakta alkışlanıyor adeta…

Dizinin tam kadrosu şöyle: Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Settar Tanrıöğen, Defne Kayalar, Derya Karadaş, Bige Önal, Tülin Özen, Alican Yücesoy, Nesrin Cavadzade, Gökhan Yıkılkan, Öner Erkan, Taner Birsel, Nur Sürer, Esme Madra, Nihal Koldaş, Sinan Tuzcu da rol alıyor.

İşte ünlü isimlerden diziyle ilgili sosyal medyadan paylaşımlar:

Belçim Bilgin, Bir Başkadır dizisini izledikten sonra aşağıdaki paylaşımı yapmış…

“Bir Başkadır” güzelleştirmeye, hatırlatmaya, iyileştirmeye, derinlerle yüzleştirmeye, oyunu değiştirmeye gelmiş!!!! BİR BAŞKADIR BİZİM MEMLEKETİMİZ!! 🌈
İçinde olan herkesin eline sağlık, hepiniz ŞAHANESİNİZ. Teşekkürler🙏

👏💪 #ohbe #Ethos #amazingshow #revolutionary #amazingperformances #gamechanger #heyecan #umut #birbaşkadır #birbaşkadırbenimmemleketim

Nehir Erdoğan da diziyi izleyip çok etkilenen isimlerden…

🙏🏽Çok teşekkürler @nisanceren @berkunoya, içinde yer alan tüm aklı kalbi başında güzelim oyuncular, emekçiler…
#birbaşkadır #netflixturkiye

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler