O tabak benim değil! Gelinim Mutfakta 150. Bölüm

12 Ekim 2018 Cuma, 16:41
O tabak benim değil! Gelinim Mutfakta 150. Bölüm

Gelinim Mutfakta 150. Bölümde Ezgi, tadıma getirilen tabağın kendisine ait olmadığını iddia etti! Fatih Ürek duruma el attı! Videodan görüntüleri izleyebilirsiniz…

Tadım sırası Reyhan Hanıma geldiğinde ilginç bir olay yaşandı. Reyhan Hanım en düşük puanlardan bir tanesini gelini Ezgi’ye verdi. Bunun üzerine Ezgi, tadıma getirilen tabağın kendisine ait olmadığını iddia etti. Programın moderatörü ve sunucusu Fatih Ürek bu suçlama karşısında stüdyoya girerek olaya müdahale etti. Ezgi’ye ait tepsiyi getirerek sunuma çıkarılan tabakla karşılaştırdı. Kaynanası Reyhan Hanım tepsiyi gördüğü an tabağın Ezgi’ye ait olduğunu söyledi. Ezgi de ikna olunca başta program ekibi olmak üzere herkesten özür diledi ve gözyaşlarını tutamadı…

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.
fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için