Ana sayfa Dizi Haberleri Olmaz olmaz demeyin, Üç Kız Kardeş başarırsa şaşırıp kalmayın!

Olmaz olmaz demeyin, Üç Kız Kardeş başarırsa şaşırıp kalmayın!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Salı akşamları çok sert bir reyting rekabeti yaşanıyor ve atv ekranında izleyicilerle buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin dördüncü bölümünde reyting oranlarında yaşanan gelişmeler herkesi şaşırttı. atv dizisi yine tüm kategorilerde birinci oldu belki ama, en yakın rakibi Kanal D’nin Üç Kız Kardeş dizisi ile arasındaki fark da bir hayli kapandı.

İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan ve çok güçlü bir hikaye ortaya koyan Üç Kız Kardeş dizisinin geçen sezon elde ettiği birinciliklere yeniden ulaşması pek de mümkün görünmüyordu. Çünkü Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi öyle baskın bir şekilde salı akşamına tutundu ki, herkes Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bıraktığı mirası alıp yürüdüğünü düşündü. Ancak dördüncü bölüm reytingleri sonrasında bunun bu şekilde sürmesinin çok zor olduğu anlaşıldı.

Olmaz olmaz demeyin, Üç Kız Kardeş başarırsa şaşırıp kalmayın! 7

Özellikle Özgü Kaya’nın duygusal sahnelerdeki başarılı performansı ile izleyicisini artırma potansiyeli yüksek olan Üç Kız Kardeş için birincilik yolu açılmışa benziyor. atv dizisindeki reyting düşüşü de Üç Kız Kardeş’in bir miktar yükselmesi durumunda birinciliğin el değiştirebileceğini gösteriyor.

Tüm Kişiler ve ABC1 gruplarında 21. bölümü ile ikincilik elde eden, ayrıca AB grubunda günü üçüncü tamamlayan Üç Kız Kardeş, hikayesinin gücü ve oyuncularının etkili performansları ile şimdiden birincilik için aday duruma geldi.

Sezonun ilerleyen haftalarında reytingler noktasında daha birçok değişiklik yaşanacak gibi gözüküyor. Özellikle Baba dizisinin tüm izleyici gruplarında kendi kitlesini tutmakta olduğu gerçeği de ortada duruyor.

22. yeni bölümü ile 18 Ekim Salı akşamı izleyicilerle buluşacak olan Üç Kız Kardeş dizisinin özellikle AB grubunda Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden birinciliği alma konusunda ciddi bir sıçrama yapma ihtimali gözüküyor.

Dizinin yeni bölümü Türkan için büyük yıkım! olacak. Özgü Kaya’nın canlandırdığı Türkan, Berker Güven’in canlandırdığı kocası Somer hakkındaki gerçekleri öğrenecek.

Türkan, Somer ile Mine’nin konuşmalarına şahit oluyor. Somer’in Mine ile birlikteliğinden çocuğu olduğunu öğrenen Türkan adeta yıkılıyor. Sinir krizi geçiren Türkan, başta Somer olmak üzere yemekte bulunan herkese kızar. Türkan, Somer’i unutacağını söyleyerek mekanı terk ediyor.

İşte bu duygu dolu sert sahnelerin Üç Kız Kardeş dizisine birincilik getirmesi durumunu kimse yabana atmasın.