Onur Buldu, yeni programı Eyvah Düşüyorum’u Star Haber’e anlattı

13 Eylül 2018 Perşembe, 21:55
Onur Buldu, yeni programı Eyvah Düşüyorum’u Star Haber’e anlattı

Provizyon Medya’nın yapımcılığını gerçekleştirdiği, sevilen oyuncu Onur Buldu’nun sunuculuğunu yaptığı programda, ana yarışmacı ve onu düşürmek isteyen 10 yan yarışmacı kıyasıya bir rekabetin içine girecek. Güldür Güldür Show programının bir süre ara vermesinden istifade eden Buldu, programıyla ilgili Star Ana Haber bülteninde detayları anlattı. Videodan izleyebilirsiniz.

Eyvah Düşüyorum, eğlenceli soruları, birbirinden renkli etapları ile ekranların vazgeçilmezi olacak. Başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren Onur Buldu, sempatik ve esprili tarzıyla hem yarışmacılara hem de ekran başındaki izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Düelloyu kazanan ödülün sahibi olacak

Yarışmada bilgisine ve hızına güvenen bir kişi stüdyoda bulunan on diğer yarışmacıya karşı teker teker mücadele edecek ve her düelloyu kazanmaya çalışacak. Her biri yüksek bir çember platformun üzerinde duran yarışmacılar sorulara gereken yanıtı veremez ya da sürelerini aşarlarsa üzerinde durdukları kapaklar açılacak ve büyük ödülü kazanan ayakta kalan son kişi olacak.

Onur Buldu ile Eyvah Düşüyorum Pazar 20.00 Star’da başlıyor!

eyvah düşüyorum haberleri için

onur buldu haberleri için