Ana sayfa Sosyal Medya Onur Saylak’ın son 1 yılda 4 farklı imajı şaşkınlık yarattı!

Onur Saylak’ın son 1 yılda 4 farklı imajı şaşkınlık yarattı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Onur Saylak, başarılı oyunculuk performansıyla yer aldığı tüm projelere fark katan isimlerden birisi… Oyuncu, geçtiğimiz yıl Çarpışma dizisindeki Veli Cevher karakterine hayat vermiş, aynı karakter ile Çukur dizisine de konuk olmuştu. Ayrıca, Kuzgun dizisine kurtarıcı olarak katılan Onur Saylak, dizinin kısa sürede erken final yapmasını engelleyememişti.

Evlat isimli tiyatro oyunuyla da pandemi öncesinde hayranları ile sahnede buluşan ünlü oyuncu, hem dizilerde hem sinemada hem de tiyatro sahnesinde üstü üste roller üstlendi. Ünlü oyuncu tüm bu rollerde de farklı imajlarla dikkat çekti. Son 1 yıllık süreçte toplam 4 farklı imaj ile ortaya çıkan ünlü oyuncu, herkesi yine şaşırtacak bir imaja büründüğü ortaya çıktı.

Onur Saylak, son 1 yıllık süreçte Veli Cevher olarak Çarpışma isimli dizide boy gösterdi.

Çarpışma dizisi bittikten sonra ünlü oyuncu, Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu karakteri ile farklı bir imaj sergiledi.

Onur Saylak, Kuzgun dizisinin erken finalinin ardından ise Evlat isimli oyunda Pierre karakteri ile dikkatleri çekmişti.

Onur Saylak, tüm bu karakterleri son 1 yılda canlandırdı ve hayranları ile farklı imajlarıyla buluştu.

Ünlü oyuncu son imajını ise instagram hesabından paylaştı. İşte Onur Saylak’ın hayranlarının bir hayli karizmatik bulduğu son imajı…