Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Seyit Yaran hayalini kurdu, İlker Kaleli gerçeğe dönüştürdü!

Onur Seyit Yaran hayalini kurdu, İlker Kaleli gerçeğe dönüştürdü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeşlerim dizisinde Doruk karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran’ın İspanya’daki sinema dünyasına yönelik olarak çok güçlü hisler beslemesi, yaptığı açıklamalarla ortaya çıkmıştı. Oyuncu, yaz aylarında da İspanya’ya gitmiş ve basında da ilgi görmüştü.

Kardeşlerim dizisi birçok ülkede yayınlanıyor ve bu ülkeler arasına İspanya’nın da katılmış olması, Onur Seyit Yaran’ın hayalini kurduğu ‘bir gün İspanya’da oyunculuk yapma’ konusunda şevkini artırdı. Oyuncu, İspanyolca’yı iyi konuşabilmek için bir süredir dil dersleri de alıyor.

İspanyol sinemasının hikayelerini ve anlatım tarzını çok sevdiğini dile getiren Onur Seyit Yaran, “İspanyol sinemasında ben de yer almak istiyorum” diyerek de büyük iddiasını ortaya koymuştu. Genç oyuncu, sosyal medyada da İspanyolca konuşulan ülkelerdeki kullanıcıların paylaşımlarına bakılınca büyük bir popülerlik elde etmiş gibi gözüküyor.

Onur Seyit Yaran’ın İspanya’da bir dizi veya sinema filminde yer alma hedefi gittikçe daha çok önem kazanırken, İlker Kaleli’den gelen bir haber de herkesin dikkatini çekti.

Basına yansıyan bilgilere göre İlker Kaleli, İspanyol dizisi La Pasion Turca’da başrol oyuncusu olarak yer alacak. Yakında çekimlerine başlanacak olan dizi ile birlikte hayranları da İlker Kaleli’yi bir kez daha uluslararası bir projede izleme fırsatını elde edecek.

Oyuncu daha önce The Serpet isimli dizide yer almış ve Vitali Hakim isimli hippi bir karakteri canlandırmıştı. İlker Kaleli’nin La Pasion Turca dizisinde Yaman karakteri ile yer alacak olması da hayranlarını heyecanlandıran bir gelişme oldu.

İspanya’nın Antenna 3 isimli kanalında yayınlanacak olan 6 bölümlük dizinin çekimleri Kasım ayında İstanbul’da başlayacak ve yıl sonuna doğru da Madrid’deki çekimler ile tamamlanacak.

Onur Seyit Yaran’ın hayalini kurduğu İspanya piyasasına girme konusunda İlker Kaleli’nin atacağı adımlar yol gösterici olacaktır. Türk oyuncuların İspanya’da hızla popüler hale gelmesi sonrasında, İspanyol sinema ve dizi sektöründen de benzer talepler gelmesi kaçınılmaz bir gerçeklik olarak gözüküyor.