SON DAKİKA
26 Nisan 2019 01:23

SON HABERLER

Organize İşler Sazan Sarmalı filminde Nil Karaibrahimgil’den Burası İstanbul Klibini İzle

Organize İşler Sazan Sarmalı sinemalarda izleyicilerle buluşmakta. İyi gişe sonuçları elde eden Organize İşler 2 filminde Nil Karaibrahimgil de sesiyle yer alan isimlerden.

Burası İstanbul isimli şarkısıyla dikkat çeken İbrahimgil’in sesinden bu şarkıyı videodan izleyebilirsiniz. Detaylar ise haberimizin devamında yer alıor.

Söz-Müzik: Nil Karaibrahimgil
Düzenleme: Ezgi Özkan – Nil Karaibrahimgil
Yorum: Nil Karaibrahimgil
Klip Yönetmeni: Bedran Güzel

İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir.
Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir.

Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir: Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur?

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler Sazan Sarmalı filminin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Atakan Çelik, Safa Sarı, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Uğur Bilgin, Cihan Talay, Hamza Yazıcı ve Ata Demirer yer alıyor.

İlgili Haberler