SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 19:19

SON HABERLER

Öykü Karayel’in oyunculukta eksileri var, kendisi de itiraf ediyor!

Öykü Karayel, koca cüsseli adamlar gibi yemek yiyor ama bu kiloda nasıl kalabiliyor?

MAG dergisinin Kasım sayısına konuşan ünlü oyuncu Öykü Karayel, şu sıralarda Kanal D ekranında Muhteşem İkili dizisinde rol almakta.

Dergideki röportajında aşk hakkında pek konuşmak istemeyen Öykü Karayel, aşık olduğu zaman nasıl birisine dönüştüğü ile ilgili soruya yanıt vermekten kaçındı.

Karayel, “Bunları hiç söyleyemem ben, çok çekinirim böyle şeyler anlatmaktan, hiç bana göre değil” diyerek detay vermek istemedi.

Oyunculuğu ile ilgili eksiklerinin bulunduğunu da itiraf eden Karayel, “Ses ve nefes kullanımıyla ilgili eksikliklerim var hala, onları geliştirmeyi düşünüyorum” diyerek önemli bir öz eleştiride bulundu.

Kilosunu korumayı nasıl başardığı sorusu da sorulan Karayel, aksine yemek yemeyi çok sevdiğinden bahsetti. Karayel, “Çok severim güzel yemek yemeği. Koca koca cüsseli adamlarla aynı porsiyonu yerim. Rejim diye bir şey hayatım boyunca yapmadım ama çocukluğumdan beri tatlıyla aram hiç yoktur. Ne bileyim, belki ondandır ama otuzdan sonra bu yemeyle böyle kalacağımı zannetmiyorum” diyerek gelecekte kilolu birisi olabileceği imasında bulundu.

İlgili Haberler