SON DAKİKA
25 Haziran 2019 13:14

SON HABERLER

Öykü, paraları saklıyor ama ortaya çıkacak! Kızım 33. Bölüm Fragmanı

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinin 33. bölüm tanıtımında Öykü’nün parkta bulduğu paraları sakladığı ortaya çıkıyor.

Leyla Lydia Tuğutlu, Beren Gökyıldız ve Buğra Gülsoy’un başrolünde oynadıkları dizide, okuldaki kediye mama almak için Öykü’nün 100 TL getirmesi, Sevgi’nin dikkatini çekiyor.

Demir’i arayıp durumu anlatan Sevgi’nin sözleri üzerine olay ortaya çıkıyor.

Öykü, ağlamaklı gözlerle babasına parayı almasının nedenlerini anlatıyor. Demir ise “Sen ne parasızlıktan ne de yalnızlıktan korkmayacaksın” diyerek yaptığının yanlış olduğunu anlatıyor.

Kızım 33. bölüm fragmanını videodan izleyebilirsiniz…

32. bölümde neler oldu?

Öykü’nün bazı şeyleri unutması, büyük bir şok yaşamasına neden oldu.Hastalığının düzeldiğini sanan Öykü, yeniden hasta olmaya başladığını düşündü. Durumu farkeden Demir, onun bir çocuk olduğunu ve bunların olmasının normal olduğunu söyleyerek teselli etti.Demir’in “Sen çocuk olacaksın, ben de baba” diyerek Öykü’yle yaptığı konuşma, ekran başındakileri de duygulandırdı.

Candan ve Demir, yaşanan acı olayların ardından birbirlerine aşklarını itiraf ederek gerçek bir evlilik yaşamaya başladılar.Öykü ise bu durumdan en çok memnun olan kişiydi. Demir, düzgün bir işte çalışmaya başlamış ve ailesini geçindirmek için işine dört elle sarılmıştı.

Öykü, bu mutlu aile tablosu içinde en güzel günlerini yaşamaya devam ediyor.tv8’de yayınlanan dizinin yeni bölümünde Candan, Öykü’yü okuldan alıp parka götürüyor.Öykü, parkta bir bankın üzerinde bir zarf görüp açtığında, içinde yüklü miktarda para olduğunu görüyor.Öykü’nün bu parayı ne yapacağı büyük merak konusu. Zira, izleyici bunun Murat’ın bir tuzağı olduğu görüşünde.

İlgili Haberler