Ana sayfa Sosyal Medya Oyuncu Gülsim Ali İlhan meslek hayatındaki en büyük destekçisini açıkladı!..

Oyuncu Gülsim Ali İlhan meslek hayatındaki en büyük destekçisini açıkladı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Güzel oyuncu Gülsim Ali İlhan ekranlara en son TRT1’de yayınlanan ve hikayesiyle çok beğenilen Gönül Dağı dizisiyle geldi. Dizide iki sezon boyunca ‘Dilek’ karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan, yaşanan bir kaza sonrası karakterin ölmesiyle hikayeden ayrıldı. Kendi isteğiyle ayrıldığı belirtilen oyuncu, yeni sezonda dizide yer almıyor.

Oyuncu, Gardırop Magazin Dergisi’nin yeni sayısının kapak yıldızı oldu. Dergiye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunan Gülsim Ali İlhan, en büyük destekçisinin ailesi olduğunu söyledi.

Dergide Gülsim Ali İlhan ile ilgili şu ifadelere yer verildi; “Zarif, Güçlü ve Cool. Güzel oyuncu Gülsim Ali, hayallerinin peşinden emin adımlarla ilerliyor. Gülsim ile çok uzun zamandır aklımızda olan çekimi nihayet gerçekleştirdik. “Chic & Cool” konsepti ile onu hiç görmediğiniz bir yüzüyle kapağımıza taşıdık ve kariyer yolculuğunu, hayatına dair merak edilenleri ve aşkı konuştuk.”

Oyuncu Gülsim Ali İlhan meslek hayatındaki en büyük destekçisini açıkladı!.. 7

Gülsim Ali İlhan’ın yeni projesi de çok özel bir yapım olacak. Türk – Pakistan yapımı olması beklenen Selahaddin Eyyubi dizisinde oyuncuya başrolde İlhan Şen eşlik edecek.

Kudüs’te 88 yıl süren Haçlı varlığına son veren komutan olarak bilinen Selahaddin Eyyubi’nin hayat hikayesinin aktarılacağı proje ile ilgili konuşan İlhan, “Çok güzel bir proje, çok özel bir proje. Türkiye’de daha önce yapılmamış bir iş. Senaryosu geldi bize de. Görüştük, fakat şu anda yüzde yüz anlaştık demek istemiyorum. Ama beni çok heyecanlandırdı. İlhan (Şen) ile de tanıştık. Çok güzel bir enerjisi var, çok samimi” açıklamasını yapmıştı. Gülsim Ali İlhan, 30 bölüm olması beklenen projenin kendisini çok heyecanlandırdığını da sözlerine ekledi…