Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Oyuncu Seda Tosun evlendi ve yeni projelerle de yakında gündem olacak

Oyuncu Seda Tosun evlendi ve yeni projelerle de yakında gündem olacak

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Seda Tosun, sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile nikah masasına oturdu. Uzun zamandır birlikte olan ünlü çift birbirleri olmadan yapamayacaklarının farkına vardıktan sonra evlilik kararı aldıklarını belirtiyor.

Önceden planlanmış bir evlenme teklifi almadığını ve planlanmış durumlardan hoşlanmadığını dile getiren güzel oyuncu Seda Tosun, film izlerken bu teklifi aldığı için de memnu olduğunu söyledi.

Evliliğin kendisine uğurlu geleceğine de inandığını sözlerine ekleyen Seda Tosun, evliliğinin kendisine uğurlu geleceğini ifade etti.

Oyuncu, “Eylül ayında Dedemin Gözyaşları isimli filmim vizyona giriyor ve bu yazda yeni film projem var, yeni şarkım için stüdyo çalışmalarım devam ediyor, hemen ardından klip çalışmamı tamamlayacağım. Yoğun bir iş süreci devam ederken daha çoğalacağa da benziyor ama aşk beklemez deyip işler daha yoğunlaşmadan evlendik” açıklamasını yaptı.

İlerleyen günlerde işler hafiflediğinde anne olmak istediğini de sözlerine ekleyen Seda Tosun, şimdiden annelik heyecanı sardı diyerek ileriye dönük heyecanını da paylaştı.